Következő hét miserendje

Hétfőn nincs szentmise!

Kedden szentmise este 17 órától.

Szerdán a szentmise reggel 7 órakor lesz.

csütörtökön 17 órakor kezdődik a szentmise.

Pénteken -Szent Sebestyén vértanú ünnepén- szentmise 10 órakor.

Szombaton 17 órakor kezdődik a szentmise.

Jövő vasárnap reggel 7:30 órakor, délelőtt 9:30 órakor és este 17 órakor lesz szentmise.

 

Közösségi programok

Kedden 17:45 órától Katekumen hittan, csütörtökön 17:45 órától Bibliaóra,  pénteken 17 órától Bérmálási felkészítő. A közösségi programok helyszíne a plébánia.

Hirdetések

Január 18-án (szerdán) 18 órakor ökumenikus istentisztelet lesz a baptista gyülekezeti teremben. Igét hirdet Kocsik Mónika evangélikus lelkész és Krizsán Zoltán plébános. Szeretettel várunk mindenkit!

Január 20-án (pénteken) Szent Sebestyén emléknapján lesz városunk fogadalmi ünnepe. Az  ünnepi szentmise délelőtt 10 órakor kezdődik melyre szeretettel hívjuk a testvéreket!

Január 21-én (szombaton) 18 órától egyházközségi batyus bált rendezünk a Nagy Endre Rendezvényteremben. A bál teljes bevételéből a bérmálandó fiatalok nyári hittanos táborát szervezzük meg. Tombola felajánlásokat, adományokat a plébániára lehet hozni hivatali időben. Támogató jegyek kaphatók a sekrestyében ill. a plébánián.